Menu

astropay-2Astropay, sanal ortamdaki herhangi bir alışveriş işleminiz veya ödeme işleminiz için kullanabileceğiniz ön ödemeli bir kart sistemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde sanal alışveriş hayatımızın bir parçası haline geldiği için bu kartlar da hayatımızın vazgeçilmezi olarak oldukça rağbet görmüşlerdir. Astropay kart da bu kart sistemlerinden biridir.Bu kart kredi kartına oldukça benzemektedir. Kredi kartının sahip olduğu özellikleri bünyesinde barındırır. Tıpkı kredi kartlarında olduğu gibi CVV adı verilen güvenlik koduna ve son kullanma tarihine sahiptir. Astropay kartın kullanılma süresi 1 yıldır. Kredi kartına benzemesi sadece bu yönlerle sınırlıdır. Onun dışından kredi kartından sağladığı avantajlarla ayrılmaktadır. Astropay kart size belirli bir limit vermektedir. Bu limit bitene kadar dilediğiniz gibi alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Limit bitince Astropay kartınızı bir daha kullanmanız mümkün değildir. Onun yerine yeni bir kart edinmeniz gerekmektedir. Bu edinme işlemini Astropay Kart satış sitemiz ” www.astropaykartal.gen.tr ” den yaparak yeni bir Astropay Kart satın alıp tekrardan aynı şekilde kullanabilirsiniz.
Belirli bir limit sunmasıyla kredi kartlarında yaşanan limit aşma problemini yaşamamanız bu şekilde sorunların çıkmaması sağladığı en büyük avantajlardan biridir. Ücretsiz olarak kart sahibi olmak bu kartla beraber mümkündür. Yani kullanım yapacağınız miktarı seçerek, kart size ulaşır ve sizde bu kartı harcadıktan sonra kullanım yaptığınız limiti ödersiniz. Kredi kartı gibi faizlendirme ya da ödemediğiniz süre kadar katça üstün olan paraları ödeme gibi bir sorunda yoktur. Ek ücret olarak ödeme yapmanıza da asla gerek yoktur. Yani ilave kart ödemelerini yapmazsınız. Astropay Kartı İnternet vasıtasıyla çok kolay bir biçimde başvuru yapma sisteminden hemen sonra, kartınız size kısa sürede ulaşmaktadır. Artık almış olduğunuz limit üzerinden çok kolay bir şekilde harcama yaparsınız. Yapacağınız harcamalar, bu kartın online alışverişte anlaşmalı olduğu yerleri kapsar. Yani bu anlaşma dışı alanlarda harcama yapmanız mümkün değildir. Buradan bu kart sisteminin ne kadar farklı ne kadar kullanışlı olduğunu anlamamız mümkündür.
Bu kart sistemi birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Astropay ’ın avantajlarından bahsedersek; daha fazla içerik ve anlaşmalı olan sitelerdeki ürünleri daha güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz, ayrıca kartın şekli de oldukça şekildir. Kart üzerinde bilgiler de mevcuttur. Bayi  sitesine girerek, kartla ilgili daha geniş bilgilere ve avantajlarının ne olduğuna da ulaşabilirsiniz. Kart sanal harcama yapmanın en kısa ve etkili yolu olarak görülmektedir. İçindeki miktarı siz belirlersiniz. Yani ekstra olarak maddi bir sıkıntı asla çıkarmaz. Kartı ne kadar parayla kullanmak isterseniz, limit olarak o kadar satın alırsınız. Daha önemlisi, eğer kartınızdaki para biterse, hemen kredi kartı ya da havale işlemleriyle beraber yeni Limitli kart satın almak da çok kolay olmaktadır.
Güvenlik konusunda da oldukça net bir tavır sergilediklerini sizlere söyleyebiliriz. Çünkü bu tarz kartlarda en önemli hususların başında güvenlik gelmektedir. Astropay kullanıcıları tarafından merak edilip en çok sorulan soruların başında Astropay güvenli midir, sorusu gelmektedir. Astropay Kart sanal kartlar arasında en ”güvenilir” elektronik sanal para kartıdır. Kuruluş amacının ilk önceliği güvenliktir. Gelişip durmak bilmeyen teknolojiyle birlikte İnternet üzerinde de dolandırıcılar kendini bir hayli geliştirmektedirler. Sizin yurt dışında girip alışveriş yapmış olduğunuz bir ürünün ücretini öderken kredi kartınızın ele geçirilmesi olağan bir durum haline gelmiştir. Astropay kartta ise ödeyeceğiniz miktar kadar yükleme yaparsınız. Hackerlerin sizin bilgilerinize bile ulaşmış olsa size zarar verecek hiç bir şey yapamazlar. Yalnız dikkat etmeniz gereken tek şey sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz Astropay kartına ait olan, 16 haneli kart numarası, CVV (güvenlik kodu), Son kullanım tarihi, bilgilerini 2. bir kişiye vermemeniz gerekmektedir. Bu tavsiyelere uyduğunuz takdirde herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir.
Dünya genelinde ve Türkiye’ de gün geçtikçe daha da büyüyen firma müşteri memnuniyeti ve verdiği kaliteli hizmetle kullanıcılarının daima bir numaralı tercihi olarak hizmetine devam etmektedir.