Menu

paykasaPaykasa; son zamanlarda gündemde olan sanal ortamda alışveriş yapabilmemize olanak sağlayan ön ödemeli kart sistemlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Paykasa, online, güvenli, hızlı bir şekilde nakit kullanım yapmanıza, ödeme yapmanıza ve oyun oynamanıza olanak sağlayan ön ödemeli bir sistematik karttır.
Bu kartın hazırlanıp piyasaya sürülmesinde en büyük etken, sanal ortamda alışverişi kendi güvenliği açısından uygun görmeyerek bu işlemden kaçınan müşterilerin güvenli bir şekilde ve kafalarından herhangi bir soru işareti olmaksızın alışveriş yapabilmelerine olanak sağlamaktır. Paykasa, firmasının en önemli ilkesi müşterilerine en güvenli ortamda hizmet verebilmek ve onları eldeki tüm imkânları kullanarak en üst düzeyde memnun etmeyi sağlamaktır. Bu amaç Paykasa’ nın müşterilerine vermiş olduğu önemin ve onların memnuniyetine verdikleri değerin ne kadar büyük olduğunu gözler önüne sermiştir. Sorunsuz ve güvenli alışveriş yapmanıza olanak tanır. Paykasa kartlar sadece ülkemizde değil dünyanın birçok noktasında ve Dünya çapındaki E-ticaret sistemlerinde ön ödemeli kart yerine geçmektedir.

Tıpkı bir kredi kartı gibi 19 haneli güvenlik koduna ve son kullanma tarihine sahip bir karttır. Fakat sağladığı avantajlar ve güvenlik konusunda kredi kartından ayrılmaktadır. Paykasa kullanmak isteyen kullanıcıların en çok takıldığı konulardan birisi de kredi kartına benziyor olmasıdır. Aslında basit olarak ön ödemeli kredi kartı diyebileceğimiz gibi bilgi paylaşmadan alışveriş imkânı sunduğu içinde kredi kartından bir üst noktada PayKart ödeme sistemini görebilmekteyiz. Size sunulan bulunması imkânsız olan tamamen rastlantısal rakamlardan oluşan 16 haneli bir e-pin tüm alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapmanızı sağlayacaktır. Özellikle güvenilir bulmadığınız ve kart kullanmaktan çekindiğiniz bahis sitelerinde, alışveriş ve oyun platformlarında Paykasa ile tamamen güvenilir ve tedirgin olmadan işlemlerinizi yapmanız mümkün olacaktır. Sektör farkı gerekmeksizin anlaşmalı olan bir sitedeyseniz sadece kart şifreniz olan 16 haneli pin kodunu siteye girerek ile hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Kartı edinmeniz de bir o kadar basit bir işlem olarak karşımıza çıkar. Paykasa resmi yetkili bayii(Best Seller)olan firmaları tercih etmeniz, sorunsuz satın alma işlemi gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır. Hem satın alırken, hem satın alma öncesi hem de satın aldıktan sonra destek veren bu bayiiler sayesinde, alışverişinizde herhangi bir sorun yaşamanız kesinlikle mümkün değildir. Paykasa kart edinmek için siteye girdiğinizde Paykasa satın al seçeneğini kullanarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Yeni nesil teknoloji harikası olan bu ürüne siz de internet sayfalarından kolaylıkla ulaşabilir ve temin edebilirsiniz.
Paykasa kart sistemleri bize birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar sayesinde oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olduklarını söyleyebiliriz. Sadece bazı sitelerde değil anlaşma sağlanmış binlerce internet mağazasında ve binlerce internet sitesinde de işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Üstelik hizmet verilen site sayısı her geçen gün artışını sürdürmektedir. Gün geçtikçe yeni anlaşmalı siteler karşımıza çıkmaktadır. Paykasa almakla ne kadar doğru bir işlem yaptığınızı ve ne kadar doğru bir karar almış olduğunuzu bu avantajlı kartla fark edeceksiniz. Yapacağınız alışverişlerinizde bol bol indirim ya da bonus kazanma olanağı ise size alışveriş zevkini ve online alışveriş yapıyor olmanın verdiği rahatlığı kat ve kat fazlasıyla yaşatacaktır. Sadece bütçeniz kadarını kullanarak harcamalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz ve bu sayede güvenli bir şekilde alışverişinizi sürdürebilirsiniz.
Sektörün öncü markası haline geçen Paykasa müşterilerine sunduğu bonuslar, kampanyalar ve kolaylıklar sayesinde hiçbir sıkıntı çekmeden alışveriş olanağı sunmaktadır. Bütün bu sebeplerden dolayı siz de bir Paykasa kart edinerek sanal ortamda güvenli bir şekilde ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.