Menu

paykwikPaykwik; Günümüzde oldukça rağbet görmeye başlamış ve hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş olan sanal ortamda ödeme işlemi için kullanabileceğiniz bir kart olarak hayatımıza girmiştir. İnternette güvenli bir şekilde alışveriş ve ödeme yapabilmemize olanak sağlayan ön ödemeli bir kart sistemidir. Hayatımızın birçok alanında hemen hemen tüm alanlarda çevrimiçi çözümler üzerine yoğunlaşmaktayız. Online alışverişte artık bu işlerimizden sadece bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Mobil oyunlar ve benzeri işlerimizi artık kolayca halledebileceğimiz Paykwik ön ödeme kartları ile hem güvenli hem de kaliteli bir ödeme sağlamış bulunmaktayız. Bu kart sistemi son zamanlarda kendinden sıkça bahsettirmiştir. Adı birçok sitede geçmeye başlamıştır ve kullanıcı oranı gün geçtikçe artmaktadır. Bu kartı edinmeniz oldukça basit bir şekilde olmaktadır. Edindikten sonra kullanımı da oldukça basittir. Paykwik kart kullanırken tek yapmanız gereken, Paykwik kartınıza ait 19 haneli dijital pin kodunuzu, ödeme yapacağınız siteye girmeniz gerekmektedir. Paykwik kartları ile yapacağınız alışverişlerde ödeme yaparken sadece sanal bir pin kodu kullanmanız yeterlidir, bu size zamandan tasarruf etmenizi ve hızlı bir şekilde alışverişe devam etmenizi sağlamaktadır. Paykwik ile ödeme yaparken herhangi bir kişisel bilgi kullanmanıza gerek yoktur. Paykwik alışverişlerinde ödeme yapmak çok kolaydır. Sanal bir pin kodu olan Paykwik ile ödeme alanında pin kodu girmeniz ödeme yapmanız için yeterli olacaktır. 10, 20, 50, 100, 250 Euro şeklinde fiyatlandırılan kart, ihtiyacınıza göre temin edebileceğiniz özelliklere sahiptir. Bunun yanında bir de ödeme alacağınız zaman da yine kullanabileceğiniz kart ile kısa sürede hesabınıza paranızı çekebilirsiniz. Bunun için yapılması gereken tek şey müşterinizden Paykwik kart şifresi alarak bozdurma işlemlerine başvurmak olacaktır. Düşük komisyonlar karşılığında kart bozdurma işlemi yaptığımız şirketimiz ile yapacağınız çalışmalardan memnun kalacak, paranızın kısa sürede hesabınıza aktarılmasını sağlayarak güvenli iş teslim edip hesabınıza paranızın kısa sürede aktarılmasını sağlayacaksınız. Kullanımı gayet basit olan Paykwik kartları müşteriler tarafından sıkıntısız bir şekilde kullanılmaktadır.
Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri sayesinde de dikkat çekmeyi başarmışlardır. Kullanıcı memnuniyeti birinci öncelik olan web sitesi kullanıcılarına daima kusursuz hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.
Güvenlik konusunda da son derece hassas bir tutum sergilediklerini söylememiz gerekir. Firma tarafından hukuka uygun bir şekilde yürütülen site sahte kart ve benzeri sahte kullanım durumlarında gereken hassasiyeti göstererek, gerekli hukuksal süreçleri kullanmaktadır. Bu yüzden güvenli bir ön ödeme sanal kartıdır. Bu kart sayesinde güvenli ve sorunsuz alışveriş yapılırken kart bilgilerinin çalınması gibi bir durum asla söz konusu olmamaktadır.
Bize birçok avantaj sağladığını da söylememizde fayda var. Sadece bütçeniz kadarını kullanarak harcamalarınızı kontrol altında tutabilirsiniz, güvende olursunuz; Paykwik için mali ayrıntıları belirtmenize gerek yoktur ve online olarak paranızı kullanırken gizliliğini korumaktasınız. Paykwik kartların mükemmel özelliklerinden biri de, nakit paraya ihtiyacınız olduğu zaman Paykwik kartınızdaki miktarın nakit paraya çevrilerek bozdurulma özelliğine sahip olmasıdır. Üstelik bu özellik için herhangi bir yere gitmenize de gerek yoktur. Satıcı firma tarafından da yapılabilecek olan Paykwik kart bozdurma işlemini kendiniz de Paykwik kartın kullanım alanı olan sitelerden gerçekleştirme olanağına sahipsiniz. Almış olduğunuz Paykwik kartlar sadece ülkemizde değil dünyanın birçok noktasında ve Dünya çapındaki E-ticaret sistemlerinde ön ödemeli kart yerine geçmektedir.

Tüm bu bize sağladıkları avantajları göz önünde bulundurarak siz de bir Paykwik kart edinerek, sanal ortamda güvenli, basit ve sorunsuz bir şekilde tüm ödemelerinizi yapabilirsiniz diyebiliriz.